ProduktyProjektySlužbyPodporaSpolečnostKontakt
COGRAS

Je čas na povýšení Vašich Creo licencí. Využijte speciální akci na upgrade.V Creo 4.0. se skrývá budoucnost vývoje vašich výrobků. Nyní můžete navrhovat chytré a propojené výrobky s využitím nových technologií, jako jsou aditivní výroba nebo rozšířená realita.
Myslete jinak. Buďte více produktivní. Vyvíjejte snáze a chytřeji.
Všem našim zákazníkům a příznivcům přejeme krásné Vánoce a v novém roce hodně zdraví a štěstí.

 
KeyShot Black Friday | 24. 11. 2016
Mimořádné zvýhodnění cen licencí nejlepšího renderovacího software KeyShot 6 o  - 20%

Černý pátek končí ve středu 30.11.2016 ve 12.00. Při nákupu licence KeyShot 6 poskytujeme zdarma update na novou verzi Keyshot 7. Neváhejte a využijte této  časově omezené nabídky!!

Objednávat můžete zde: keyshot.cogras.cz/cenik.aspx

3. a 4. listopadu 2016 v Klubu TEPLO na Horním náměstí v Přerově

Seminář proběhne v ověřené dvoudenní formě se zaměřením na obě hlavní oblasti CAx a PLM.

 
SMARTXHatch 8.0  je oficiálně podporován pro Creo 3.0
CAD Revolution III | 11. 1. 2016
Stáhněte si níže uvedený dokument CAD revoluce ..... a co to znamená pro CAD specialisty

 
Nová verze KeyShot 6 | 19. 11. 2015


Společnost LUXION Inc uvolnila novou verzi Keyshot 6, která přináší výrazná obohacení ve všech oblastech řešení projektů
a akceleruje výkonnost práce v Keyshot
CAD Revolution II | 11. 9. 2015
Stáhněte si níže uvedený dokument CAD revoluce .... a co to znamená pro CAD managera

8. a 9. října 2015 v Klubu TEPLO na Horním náměstí v Přerově

Seminář bude mít ověřenou dvoudenní formu se zaměřením na obě hlavní oblasti CAx a PLM řešení od firmy PTC tentokrát během obou dnů.
Uvolnění nové verze KeyShot 6 se blíží. 8 nových funkcí oproti aktuální verzi Keyshot 5. Pokud si koupíte KeyShot 5 nyní obdržíte zdarma upgrade na KeyShot 6

CAD Revolution I | 15. 5. 2015
Stáhněte si níže uvedený dokument CAD revoluce ... a co to znamená pro Vás
Škoda Auto používá PTC Creo® Parametric 2.0 M100
Od 28.7. 2014

25. a 26. září 2014 v Klubu TEPLO na Horním náměstí v Přerově

Seminář bude mít ověřenou dvoudenní formu se zaměřením na obě hlavní oblasti CAx a PLM řešení od firmy PTC. První den Vám představíme firemní novinky a prakticky vysvětlíme Unite Technology a další výhody a přínosy nové verze Creo 3.0, přidáme praktické tipy a triky na urychlení práce.
Představujeme novou verzi PTC Creo 3.0 s jednotnou technologií "Unite Technology" (více) , která nabízí možnosti jedinečné manipulace s Multi-CAD daty - umožňuje uživatelům sjednocení a práci s daty z různých CAD systémů, poskytuje nové nástroje , které pomáhají řešit nejnaléhavější konstrukční výzvy.

SMARTXhatch 8.0 | 5. 6. 2014

Uvolněna aktuální verze SMARTXhatch 8.0 pro Creo Parametric 2.0
Více ...

Nová verze KeyShot 5 | 2. 6. 2014
Společnost Luxion uvolnila aktuální verzi 3D renderovacího systému KeyShot 5.

Co nového KeyShot 5 přináší

Společnost Evektor získala za svoji řadu kompaktních elektrických náprav TAPIO jedno z pěti udělených ocenění za nejpřínosnější exponát veletrhu - ZLATÝ AMPÉR.Do soutěže ZLATÝ AMPER 2014 bylo letos přihlášeno 37 exponátů z 33 vystavujících společností, což znamená nejvyšší dosažený počet v historii soutěže.
Porota soutěže zejména ocenila kompaktní stavbu náprav, použití moderního reluktačního motoru s pokrokovým elektronickýcm řízením a systémem rekuperace elektrické energie při brzdění.
Ucelená řada elektrických náprav vozidel, vyvinutá společností Evektor, spol. s r.o. ve spolupráci s FEKT VUT v Brně, reaguje na celosvětový trend ekologické dopravy, pričemž nabízí unifikovaný elektrický pohon vozidel od nejmenších, až po vozidla s maximálním výkonem aktuálně 6 kW při nominálním napájecím napětí do 48 V.
TAPIO leták
KeyShot | 9. 9. 2013
KeyShot - Váš klíč pro geniální 3D renderovaní od společnosti Luxion
KeyShot je přesně to, co potřebujete, když chcete svým CAD modelům dát úžasnou fotorealistickou podobu. Jedná se o úplně novou generaci renderovacího softwaru, který umožní komukoliv, aby ze svých modelů během několika minut vytvořil fotorealistické obrázky.
Windchil PDM Essentials | 15. 3. 2013
PTC Windchill PDM Essentials bezpečně řídí, vyhledává a sdílí CAD konstrukční návrhy a související dokumentaci. Umožňuje spolupráci nad konstrukčními návrhy v celém podniku

Další informace .......

Latest newsRSS

created by Tomáš Loun